Kommunikasjonsstrategi, rådgivning, grafisk design og web

Storgata 2A

Vi vil jobbe med deg!

Vi er så heldige at vi jobber med utrolig spennende kunder, oppdrag og utfordringer hver eneste dag. Vil du høre mer om hva vi gjør, eller har en utfordring eller idé vi kan kaste ball med, ikke nøl med å kontakte Geir eller Claus så vi sammen kan finne de mest effektive løsningene for ditt behov!

Vi er en god blanding problemløsere som har det gøy på jobb! Vi er en gjeng som elsker å jobbe med hverandre og med kunder for å lage de kuleste og mest effektive løsningene! Vil du snakke med noen av oss er det bare å slå på tråden!

 

Du finner oss også på Facebook, LinkedIn og Google+.

Geir Pettersen

Daglig leder

+47 977 31 450

geir@odinmedia.no

Jahnne Feldt Hansen

Grafisk designer

+47 414 19 693

jahnne@odinmedia.no

Claus Gulbrandsen

Kreativ leder

+47 906 32 628

claus@odinmedia.no

Kristen Kytr

Webdesigner

+47 917 32 178

kristen@odinmedia.no

Lise Eastgate

Rådgiver

+47 478 12 716

lise@odinmedia.no

Daniel Sandnes

Webutvikler / Webdesigner

+47 410 82 853

daniel@odinmedia.no

Jarl Schjerverud

Rådgiver

+47 932 82 877

jarl@odinmedia.no

KONTAKT

TELEFON          +47 977 31 450

ADRESSE          Storgata 2A
                           1767 Halden

EPOST              post@odinmedia.no

SEND OSS EN MELDING